Tak trochu postavené na hlavu…

Nějak nás ta korona dobíhá, či spíše vládní psi. Napadá mě pranostika: Leden za kamna vlezem, duben ještě tam budem. No koho by napadlo, že to bude leden 2020 a duben 2021. 


Vše je tak trochu postavené na hlavu.


A kdykoliv se mi tohle v životě děje, vždy přemýšlím, jak si s tím poradit. Co s tím mám dělat a hlavně, co s tím dělat můžu. Jak si v tu chvíli v životě vlastně stojím, co mě těší a co trápí?

A když si na tyhle otázky začnu hledat sama v sobě poctivé odpovědi, najednou mi začne být trochu líp. Už se necítím tak bezmocně a vždycky vymyslím nějaký způsob, co dělat můžu. A to taky udělám. Tenhle jednoduchý způsob uvažování mi pomohl už mnohokrát. Tak ho využívám.


A to je i důvod mého malého zamyšlení, když je vše tak trochu na hlavu, tak se na to mrknem zorným úhlem „Co pro sebe můžeme udělat„. Zvu vás k nám do Stodůlky, kvůli psům bohužel, jen virtuálně na pravidelné Besedování s Hankou. Rozfajruju naše kachlová kamna a moje první besedování bude zamyšlení nad naší tělesnou i duševní pohodou.
Těším se, kolik se nás sejde. Na kamnech bude hrnec šípkového čaje 🙂 a na klíně mi asi bude vrnět kocour.

Dejte mi vědět, zda pro vás mám chystat hrnek 🙂 Pokud jo, zapište se tady : do seznamu a pak to můžete pustit z hlavy, neboť můj báječný poštovní holub Hubert vám to v pravou chvíli připomene.

Ráda vás zahrnu naší Stodůlkovou pohodou.

Hanka

P.S. Proč Stodůlkovou ? Protože žiji ve 100let staré stodole 🙂

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *