V sobě máš báječnou vnitřní sílu, možná o ní jen nevíš.

Mé služby Tě krůček po krůčku vedou k vlastní spokojenosti.
Mé služby Tě krůček po krůčku vedou k vlastní spokojenosti.

PODPOŘÍM TĚ

Chyť svou příležitost, změň něco k lepšímu. Podpořím Tvou odvahu a odhodlání.

ULEVÍ SE TI

Odpočineš si, vypneš. Dozvíš se i praktické maličkosti pro využití.

0let
profesní práce s lidmi

UČÍM TĚ A INSPIRUJI

být sám sebou a přinášet do všedního dne sobě i druhým více radosti a pohody.

♥  S vděčností a s radostí předávám co umím ♥

♥ Někdy potřebuješ láskyplnou péči a dotek, maminkovské objetí a pohlazení, protože pociťuješ větší únavu, jsi ve stresu, pracuješ pod tlakem, někdy Tě bolí záda, trpíš migrénou nebo Tě zužují různé bolesti či nemoci.

♥ Jindy potřebuješ víc nestranného posluchače, kterému se můžeš svěřit a ulevit si od zadržovaných emocí a obav. Terapeutku, která Ti s tím vším pomůže a ukáže Ti jak jinak.

♥ Nebo někoho, kdo Ti věří a fandí Ti. Doprovodí Tě na cestě přemýšlení. Provokuje otázkami a povzbudí Tě. Oceníš selský rozum a smysl pro humor.

♥ A někdy potřebuješ někoho zkušenějšího, který Ti předá co umí lépe a něco nového Tě naučí.

♥  JAK NAŠE SPOLUPRÁCE PROBÍHÁ 

KONTAKTUJ MĚ

Využij formulář a domluvíme setkání nebo zavolej - pokud nezvedám, pracuji a ozvu se Ti 🙂

SEJDEME SE

u šálku čaje a probereme možnosti, jak Ti mohu být nápomocná. Domluvíme pravidla a podmínky případné spolupráce.

PUSTÍME SE

do hledání řešení Tobě na míru, budeme objevovat nové možnosti, které si vyzkoušíš a prověříš. Provedu Tě, podpořím a nenechám Tě na holičkách.

ZVLÁDLI JSME TO

BÁJEČNÉ.GRATULUJI ! Změnili jsme něco, co Tě trápilo, k lepšímu. Máš radost, že jsi to dokázala a jsi spokojena. A já s Tebou 🙂

♥ PRACUJI POUZE NA OBJEDNÁNÍ 

♥ SLOVA MÝCH KLIENTŮ ♥

Koučování mi ukázalo trochu jiný pohled na mé možnosti a s Hankou se mi pracovalo výborně. Pokud mám zmínit jednu konkrétní věc, která mi pomohla, tak je to třeba zvládnutí osamostatnění mého syna. Já jsem díky tomu víc v klidu a můžu jít do práce. Koučování a práce s Hankou byla přínosná, zajímavá i zábavná. Děkuji 🙂 Jana

JanaMost, žena v domácnosti

Na Mgr. Hanku Juráskovou jsem dostala doporučení jako na skvělou koučku. Z jednorázového koučovacího kontraktu se vyklubala dlouhodobá spolupráce. Objevila jsem v ní podporovatelku a spolupracujeme již třetím rokem. Využívám její odborné i lidské kvality pro rozvoj, péči a podporu sebe i svých zaměstnanců. S její prací i přístupem k jednotlivým lidem jsem velmi spokojena. Získala si důvěru, líbí se nám její komplexní přístup.

Ing. Jitka Beránková, Ph.D.ředitelka podniku Výzkumný a vývojový ústav dřevařský, Praha, s.p.

Sezení s Hankou mi moc pomáhají vyrovnat se sama se sebou. Díky Hance se postupně učím mít ráda sama sebe a věřit si. Na naše setkání se vždycky moc těším. Hančin optimismus a radost ze života mi dodávají sílu v boji s mými bolestmi. Podporu Hanky ze srdce doporučuji."

MichaelaPraha, účetní