V sobě máš báječnou vnitřní sílu, možná o ní jen nevíš.

Po konzultaci s paní Hankou jsem si odnesla zajímavou metodu na uklidnění, kterou mi poradila a moc mi pomáhá - výborná věc :-))) Ráda k ní chodívám, pomohla mi i s problémem často otékajících nohou.

Jiřina F.Praha

V oblasti osobního rozvoje na sobě pracuji již delší dobu a věděla jsem, že správné vedení by mi mohlo k tomu pomoci ještě víc. Proto pro mne setkání s Hankou J. bylo zásadní a v mém osobním a pracovním rozvoji mi opravdu pomohlo. Koučink znám a vím, jak může fungovat. A s Hankou, to opravdu funguje!

Bc. Edita OndarzaOstrava

Pravidelná sezení s Hankou mi nastartovaly změny v životě, které jsem sice dlouho chtěla, ale sama jsem na ně nesebrala odvahu. Pomohlo mi to hlavně v tom začít něco dělat, krok za krokem. Zbavila jsem se strachu, že to nezvládnu, že to stejně nemá cenu. Poznala jsem lépe sama sebe, dalo by se říci, že díky srdečnému a pohodovému vedení Hanky jsem se opět po letech našla, začala si věřit a přestala jsem se bát žít svůj život podle sebe.

KatkaDěčín

Paní Juráskovou jsem poznal v extrémně psychicky náročné situaci - v době vážného onemocnění její dcery. Po celou dva roky trvající chemoterapii si dokázala zachovat optimismus a pozitivní pohled na život. Pro svou dceru byla skvělou oporou, pro lékaře a sestry výborným partnerem v léčbě. Jsem přesvědčen, že její přístup byl jedním z faktorů, které pomohly úspěšnému zvládnutí těžké nemoci. Svou energii a pozitivismus dokáže přenést na ostatní rodiče i personál a tím zlepšovat jinak ne vždy veselou náladu nemocničního prostředí. I proto se na každé setkání s ní - při pravidelných kontrolách dcery - opravdu těším.

MUDr. Petr SmíšekKlinika dětské hematologie a onkologie FN Motol,Praha

Myslel jsem, že mi Hanka poradí jak dál. I když mi Hanka vlastně vůbec neradila, najednou jsem začal přemýšlet o věcech a lidech jinak. A dějou se věci :­)

Petr S.Hranice

Paní Hanka patří k lidem, pro které je koučovací styl přirozeností. Významně jej obohacuje svou energií a citlivostí. Díky jejímu přístupu jsem si uvědomila jaká jsem, co mě posiluje a brzdí a co je pro mě vlastně v životě důležité. Míň se bojím a víc se raduju.

Iva P.Praha

Znám Hanku již delší čas. Přivedla nás k sobě její dcera Amálka. Od té doby spolupracujeme. Byla jsem na její masáži a byla jsem se také dívat Jak pracuje s člověkem. Znám spoustu technik, ale jeji přístup je velmi jemný. Šla po kousku do hloubky problému. Líbí se mi, že s člověkem pracuje na několik sezení. Ráda k ní chodím, je velmi srdečná, otevřená a přátelská a hlavně je věrná své práci a lidem, kterým pomáhá. S klidným srdcem její práci doporučuji

Mgr.Gantulga Ganjuurpropagátorka techniky jogového dechu v ČR, moudrá žena,šamanka původem z Mongolska

Když jsem se dostal k Hance, byl jsem úplně ztuhlý a pohlcený úzkostí. Zavíral jsem se doma v tichu a tmě, nedokázal jsem se ani hýbat. Bylo mi psychicky špatně, nevěděl jsem co se děje a nedokázal jsem nic dělat. Naštěstí mě kamarádka vytáhla a odvezla k Hance. Hned během prvního sezení se mi otevřela a uvolnila potlačovaná traumata spojená s dětstvím. Hodně se mi ulevilo. V obdobném duchu to pokračovalo i na dalších setkáních. Díky pevnému a současně srdečnému vedení Hanky jsem se zase dokázal vrátit do běžného života, cítím se uvolněný, radostný a plný síly.

František BartošPraha

Má osobní zkušenost s koučinkem je výborná! Měl jsem to štěstí, že jsem se potkal s člověkem, zralým po osobní i odborné stránce – s Hankou. Sám mám letitou zkušenost z pomáhajících profesí i nejednoho školení, proto velmi ocením kvalitu a profesionalitu spolupracujícího partnera. A tím mi Hanka rozhodně je. Díky jejímu vedení jsme se byli schopni efektivně přenést přes rozmanitá témata (osobní i pracovní vztahy, vlastní sebepojetí, motivace k čemukoliv, vnímání souvislostí) velmi elegantně. Jsem za tuto spolupráci velmi rád, mám z ní radost, pomáhá mi. A já Ti za ni, Hani, děkuji!

Mgr.Libor MenšíkOpava

"Sezení s Hankou mi moc pomáhají vyrovnat se sama se sebou. Díky Hance se postupně učím mít ráda sama sebe, vnímat potřeby svého těla a věřit si. Na naše setkání se vždycky moc těším. Hančin optimismus a radost ze života mi dodávají sílu v boji s mými bolestmi, které mě v životě potkaly a potkávají. Je úžasné mít někoho, komu se můžete svěřit se vším co vás trápí a on vás vždy pochopí, podpoří a pomůže vám. Sezení s Hankou ze srdce doporučuji."

MichaelaPraha

Jsem teď vedená na Úřadu práce jako uchazečka o zaměstnání. Poprvé v životě jsem se setkala s koučováním. Dalo mi to trochu jiný pohled na mé možnosti a s Hankou se mi pracovalo výborně. Pokud mám být konkrétní, co mi koučování dalo, tak je to zvládnutí osamostatnění mého syna, to , že si víc věřím a naučilo mě to se na situace koukat i jinak než doteď. Já jsem díky tomu víc v klidu a můžu jít do práce. Koučování a práce s Hankou byla přínosná, zajímavá i zábavná. Děkuji 🙂 Jana

Jana F.žena v domácnosti, Most

Je výborné mít možnost promluvit s někým, kdo je nestranný a umí naslouchat. Objevuji v sobě nové způsoby jak zpracovat co se mě dotýká. Líbí se mi přátelský přístup, vyrovnanost, nadhled a stálý úsměv na tváři.

Andrea V.Praha

Hanka je žena s obrovským srdcem, humorem a životní moudrostí. Umí mě slyšet a taky skvěle shrne a trefně pojmenuje moje problémy. A tím to u ní nekončí... učí mě vidět to i jinak. Setkání s Hankou mě pomáhá a navíc fakt i baví.

Bára K.Praha

Naše cesty s Hankou se zkřížily v ten správný moment: když jsme hledali schopné lidi pro pilotní ročník našeho benefičního projektu. Spolu jsme vytvořili nádhernou, společensky prospěšnou akci, která již třetím rokem dělá radost dětem v Čechách i za hranicemi. S klidem můžu říct, že jsem nemohl najít vhodnější osobu pro takovou spolupráci: ocenil jsem její organizátorské schopnosti, kreativní myšlení a profesionalitu v práci s dětmi, ale především neobyčejnou lidskost a pozitivní náturu, které dělají Hanku tak velkou osobností.

Martin Havelkakoordinátor projektu Na Palubu za Italské velvyslanectví v Praze

Hanka s námi jezdí již několik let jako zdravotnice na školní lyžařské výcviky do Rakouska. Dokáže zachovat klid i ve stresových situacích, umí děti uklidnit a dobře se o ně postarat. Připravuje pro ně také praktický nácvik První pomoci. Má zmáknutou nutnou administrativu a ochotně kominukuje i s rodiči dětí. Ocěňuji její bohaté zkušenosti a pohodářskou povahu. Když jedu s Hankou, mám jistotu, že po zdravotní stránce bude o děti skvěle postaráno a navíc se i hodně nasmějeme.

Mgr. Tomáš HurábUčitel, Základní škola Praha - Radotín, Praha 16

Procházím si těžkým obdobím a povídání s Hankou jsou pro mě balzámem na těle i na duši. Konečně začínám věřit, že zase bude líp.

Helena V.Praha

Nevím, jak se to Hance daří, ovšem některé její otázky mě fakt dostávají. Přemýšlím nad sebou ještě dlouho potom, co u ní zavřu dveře. Vyřešil jsem si dlouho odkládaný problém a nebylo to nakonec, tak hrozné, jak jsem si myslel.

Vít K.prodejce, Praha

Poděkování za zbavení strachu z doktorů od 8-mi leté Amálky 🙂