V sobě máš báječnou vnitřní sílu, možná o ní jen nevíš.

Po konzultaci s paní Hankou jsem si odnesla zajímavou metodu na uklidnění, kterou mi poradila a moc mi pomáhá - výborná věc :-))) Ráda k ní chodívám, pomohla mi i s problémem často otékajících nohou.

Jiřina F.Praha

V oblasti osobního rozvoje na sobě pracuji již delší dobu a věděla jsem, že správné vedení by mi mohlo k tomu pomoci ještě víc. Proto pro mne setkání s Hankou J. bylo zásadní a v mém osobním a pracovním rozvoji mi opravdu pomohlo. Koučink znám a vím, jak může fungovat. A s Hankou, to opravdu funguje!

Bc. Edita OndarzaOstrava

Pravidelná sezení s Hankou mi nastartovaly změny v životě, které jsem sice dlouho chtěla, ale sama jsem na ně nesebrala odvahu. Pomohlo mi začít, krok za krokem. Zbavila jsem se strachu. Poznala jsem lépe sama sebe, dalo by se říci, že díky srdečnému a pohodovému vedení Hanky jsem se opět po letech našla, začala si věřit a přestala jsem se bát žít svůj život podle sebe.

KatkaDěčín

Paní Juráskovou jsem poznal v extrémně psychicky náročné situaci - v době vážného onemocnění její dcery. Po celou dva roky trvající chemoterapii si dokázala zachovat optimismus a pozitivní pohled na život. Pro svou dceru byla skvělou oporou, pro lékaře a sestry výborným partnerem v léčbě. Jsem přesvědčen, že její přístup byl jedním z faktorů, které pomohly úspěšnému zvládnutí těžké nemoci. Svou energii a pozitivismus dokáže přenést na ostatní rodiče i personál a tím zlepšovat jinak ne vždy veselou náladu nemocničního prostředí. I proto se na každé setkání s ní - při pravidelných kontrolách dcery - opravdu těším.

MUDr. Petr SmíšekKlinika dětské hematologie a onkologie FN Motol,Praha

Myslel jsem, že mi Hanka poradí jak dál. I když mi Hanka vlastně vůbec neradila, najednou jsem začal přemýšlet o věcech a lidech jinak. A dějou se věci :­)

Petr S.Hranice

Paní Hanka patří k lidem, pro které je koučovací styl přirozeností. Významně jej obohacuje svou energií a citlivostí. Díky jejímu přístupu jsem si uvědomila jaká jsem, co mě posiluje a brzdí a co je pro mě vlastně v životě důležité. Míň se bojím a víc se raduju.

Iva P.Praha

Znám Hanku již delší čas. Přivedla nás k sobě její dcera Amálka. Od té doby spolupracujeme. Byla jsem na její masáži a byla jsem se také dívat Jak pracuje s člověkem. Znám spoustu technik, ale jeji přístup je velmi jemný. Šla po kousku do hloubky problému. Líbí se mi, že s člověkem pracuje na několik sezení. Ráda k ní chodím, je velmi srdečná, otevřená a přátelská a hlavně je věrná své práci a lidem, kterým pomáhá. S klidným srdcem její práci doporučuji

Mgr.Gantulga Ganjuurpropagátorka techniky jogového dechu v ČR, moudrá žena,šamanka původem z Mongolska

Když jsem se dostal k Hance, byl jsem úplně ztuhlý a pohlcený úzkostí. Zavíral jsem se doma v tichu a tmě, nedokázal jsem se ani hýbat. Bylo mi psychicky špatně, nevěděl jsem co se děje a nedokázal jsem nic dělat. Naštěstí mě kamarádka vytáhla a odvezla k Hance. Hned během prvního sezení se mi otevřela a uvolnila potlačovaná traumata spojená s dětstvím. Hodně se mi ulevilo. V obdobném duchu to pokračovalo i na dalších setkáních. Díky pevnému a současně srdečnému vedení Hanky jsem se zase dokázal vrátit do běžného života, cítím se uvolněný, radostný a plný síly.

František B.Praha

Má osobní zkušenost s koučinkem je výborná! Měl jsem to štěstí, že jsem se potkal s člověkem, zralým po osobní i odborné stránce – s Hankou. Sám mám letitou zkušenost z pomáhajících profesí i nejednoho školení, proto velmi ocením kvalitu a profesionalitu spolupracujícího partnera. A tím mi Hanka rozhodně je. Díky jejímu vedení jsme se byli schopni efektivně přenést přes rozmanitá témata (osobní i pracovní vztahy, vlastní sebepojetí, motivace k čemukoliv, vnímání souvislostí) velmi elegantně. Jsem za tuto spolupráci velmi rád, mám z ní radost, pomáhá mi. A já Ti za ni, Hani, děkuji!

Mgr.Libor MenšíkOpava

"Sezení s Hankou mi moc pomáhají vyrovnat se sama se sebou. Díky Hance se postupně učím mít ráda sama sebe, vnímat potřeby svého těla a věřit si. Na naše setkání se vždycky moc těším. Hančin optimismus a radost ze života mi dodávají sílu v boji s mými bolestmi, které mě v životě potkaly a potkávají. Je úžasné mít někoho, komu se můžete svěřit se vším co vás trápí a on vás vždy pochopí, podpoří a pomůže vám. Sezení s Hankou ze srdce doporučuji."

MichaelaPraha

Jsem teď vedená na Úřadu práce jako uchazečka o zaměstnání. Poprvé v životě jsem se setkala s koučováním. Dalo mi to trochu jiný pohled na mé možnosti a s Hankou se mi pracovalo výborně. Pokud mám být konkrétní, co mi koučování dalo, tak je to zvládnutí osamostatnění mého syna, to , že si víc věřím a naučilo mě to se na situace koukat i jinak než doteď. Já jsem díky tomu víc v klidu a můžu jít do práce. Koučování a práce s Hankou byla přínosná, zajímavá i zábavná. Děkuji 🙂 Jana

Jana F.žena v domácnosti, Most

Je výborné mít možnost promluvit s někým, kdo je nestranný a umí naslouchat. Objevuji v sobě nové způsoby jak zpracovat co se mě dotýká. Líbí se mi přátelský přístup, vyrovnanost, nadhled a stálý úsměv na tváři.

Andrea V.Praha

Poděkování za zbavení strachu z doktorů od 8-mi leté Amálky 🙂