Minikurz MALIČKOSTI pro pohodu je Dárek ode mě 🙂

Je ochutnávkou placeného 6 týdenního výcviku a je ZDARMA

Dnešní doba je náročná, prověřuje naši odolnost, psychickou i fyzickou. Ne vždy si vzpomeneme, co pro sebe můžeme udělat každý den.

Kde máš vzít čas, sílu na neustálé změny a co s tím, když máš den blbec? A co když je z jednoho dne týden, měsíc…rok ? To pak naše tělo i naše mysl dostává pěkně zabrat.

Ráda se s Tebou podělím o své nápady a fígle pro pohodovější den.

Mám v plánu Tě celý týden inspirovat a taky nadchnout pro MALIČKOSTI, které pro sebe a svou pohodu můžeš dělat každý den. Potřebuješ k tomu jen SEBE, 10 minut času a přístup do mé členské sekce. Zdarma. A já využiji malé úkoly z Balíčku karet osobní pohody. Společně budeme týden využívat schopností tvého těla a tvé hlavy.
Neboj se, já jsem pohodářka tělem i duší, proto čekej cvičení opravdu jednoduchá, prostá a hlavně účinná.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nabízím Ti celý týden inspirace a praktických malých cvičení, které pro každodenní pohodu využívám já. A to i v náročných a zátěžových dnech. Budeme společně objevovat a zkoušet maličkosti, které Ti přinesou špetku pohody. Kouzelné je, že i když jsou to maličkosti a jednoduché úkoly, mají sílu. Ráda Ti je ukáži. Třeba v Tobě probudím zvědavost, zájem pro vlastní tělo, hodlám Tě nadchnout pro každodenní praktikování jednoduchých cvičení. Mám je vyzkoušené, fungují skvěle. A neboj se, nečekej žádné velké sestavy cviků či obří úkoly, já jsem pohodářka tělem i duší.

Týdenní minikurz Tě k ničemu nezavazuje, bude-li se Ti však líbit, můžeš se mnou pokračovat a zakoupit si 6 týdenní výcvik. který je nabitý inspirací i praktickými tipy.

Vyplň + odešli objednávku a uvidíme se !

Můj mailový poštovní holub Hubert mi ji donese a Tobě obratem bližší info k Minikurzu MALIČKOSTI  pro pohodu


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

© 2022 Hanka Jurásková | Škola osobní pohody – MINIkurz MALIČKOSTI PRO POHODU. Všechna práva vyhrazena.