V sobě máš báječnou vnitřní sílu, možná o ní jen nevíš.

PODPORA A VZDĚLÁVÁNÍ

PRO UČITELE

PRO VEDENÍ

♥ SLOVA KLIENTŮ ♥

Naše cesty s Hankou se zkřížily v ten správný moment: když jsme hledali schopné lidi pro pilotní ročník našeho benefičního projektu. Spolu jsme vytvořili nádhernou, společensky prospěšnou akci, která již třetím rokem dělá radost dětem v Čechách i za hranicemi. S klidem můžu říct, že jsem nemohl najít vhodnější osobu pro takovou spolupráci: ocenil jsem její organizátorské schopnosti, kreativní myšlení a profesionalitu v práci s dětmi, ale především neobyčejnou lidskost a pozitivní náturu, které dělají Hanku tak velkou osobností.

Martin Havelkakoordinátor projektu Na Palubu za Italské velvyslanectví v Praze

Hanka s námi jezdí již několik let jako zdravotnice na školní lyžařské výcviky do Rakouska. Dokáže zachovat klid i ve stresových situacích, umí děti uklidnit a dobře se o ně postarat. Připravuje pro ně také praktický nácvik První pomoci. Má zmáknutou nutnou administrativu a ochotně kominukuje i s rodiči dětí. Ocěňuji její bohaté zkušenosti a pohodářskou povahu. Když jedu s Hankou, mám jistotu, že po zdravotní stránce bude o děti skvěle postaráno.

Mgr. Tomáš HurábUčitel, Základní škola Praha - Radotín, Praha 16

Hanka 🙂 byla naše výhra. Měli jsme ji jako zdravotnici na našem zimním výjezdu celé školy. Užasný člověk, odborník, který je velmi laskavý, trpělivý a zkušený. Byla nám velkou oporou, nemuseli jsme řešit žádné zdravotní problémy dětí a ještě jako bonus vedla večerní OSV program. Jezdím mnoho let s dětmi na lyžařské kurzy a tábory a poprvé jsem si užívala možnost nechat s plnou důvěrou veškeré zdravotní starosti na někom jiném. Těším se na další spolupráci.

Ing. Jana Derflováředitelka, ZŠ Trnka Dobříš