V sobě máš báječnou vnitřní sílu, možná o ní jen nevíš.

♥  INOVATIVNÍ CESTA   ♥ 

POMOCÍ VYLADĚNÍ RECONNECTIVE HEALING

Vyladění moderní metodou informačního léčení RECONNECTIVE HEALING dotýkající se Tě na mnoha úrovních bytí.

Tato metoda je po celém světě praktikována již 25let a její využití je podloženo vědeckými výzkumy z oblasti neurobiologie a kvantové fyziky.

Já osobně jsem v ní objevila láskyplného léčivého pomocníka pro lidskou duši i tělo. Od roku 2016 jsem mezinárodně certifikovaným praktikem.

Přijala jsem jí i díky mému osobnímu zážitku klinické smrti, kdy jsem objevila svou báječnou vnitřní sílu a svět mimo vlastní fyzické tělo. Dříve by mě ani nezajímala a určitě bych nezkoumala její potenciál.

Polovinu mého vysokoškolského studia jsem absolvovala na 1.lékařské fakultě a alternativní metody léčení pro mě byly za hranou zdravého rozumu. Vlastní životní zkušenosti mi obrousily hrany radikálních úsudků. Limity si určujeme samy. Dnes vnímám, že své limity má jak tradiční, tak i alternativní léčení.

A je na nás čemu dáme zelenou.

 

 JAK SEZENÍ PROBÍHÁ ?

♥  Úvodní rozhovor 15min

♥  vleže na lehátku (v oblečení) 30min

♥ Posezení po působení Reconnective Healing 15min

 

JE PRO MNE ?

Myslím, že metoda RECONNECTIVE HEALING je pro každého přínosem. Ovšem je na každém člověku, aby se pro její využití rozhodl. Nefunguje totiž na zadání a nedává konkrétní záruky, že Vám vyřeší přesně to, co chcete.

♥ 

♥ 

♥ 

 

ČÍM JE METODA JINÁ ? CO TI PŘINÁŠÍ ?

♥ 

♥ 

♥ 

 

JAK METODA FUNGUJE ?

♥ 

♥ 

♥ 

♥ 

 

 

 


Kde

v mé poradně

Kolik času

3 x 1 hodina s odstupem 7/10 dnů

Za kolik

1.500 Kč / 1 sezení