Chcete se dostat do pohody

a zbavit se svých trápení ?

Hoďte své problémy za hlavu a sebe do pohody.

Mám pro vás spoustu inspirace, historek ze života a praktických tipů, jak se dostávám do pohody já v knize Životní desatero pohodářky Hanky.

Vím, jak si dělat radost a rozdávat ji dál. Řeknu to i vám.

Život je dar a záleží na každém z nás, jakou mu přidáme hodnotu.

Zažíváte těžké životní zvraty?

Nebo jen přežíváte? Nevíte, jak z toho ven? Mě život moc nešetřil a proto jsem se musela hodně snažit, abych si našla svoji životní pohodu.

 

Zažila jsem v životě mnoho bolestivých událostí (porodila jsem mrtvé miminko, prožila vlastní klinickou smrt, dcerka se léčila na leukémii, ztratili jsme syna, zemřela mi maminka... 😢). Nic z toho mě nezlomilo natolik, abych život vzdala. Ba právě naopak. Dalo mi to obrovský respekt a úctu k obyčejnému životu. Mám radost z každého okamžiku, jsem plná optimismu a žiji naplno. 

 

Ukážu vám, jak se dá vše zvládnout v pohodě a život si začít užívat plnými doušky. 

O AUTORCE

Hanka Jurásková je známá jako KROTITELKA STRACHŮ, UČITELKA POHODY, KOUČKA. Ve své práci propojuje zdravý selský rozum a letitou odbornou zkušenost.

Životem prověřená pohodářka, která zažila mnoho životních radostí i velkých starostí a už přišla na to, že pohoda není náhoda.

 

Ráda se směje a miluje pohodu.

Desatero pohodářky Hanky

Inspirace, praktické i bláznivé tipy, které dostanou do pohody i vás. 

 • Budete vědět, jak se víc smát než se vztekat a zlobit.
 • Zjistíte, jak si přitáhnout do každého dne více radosti.
 • Budete zavaleni praktickými tipy.
 • Uvěříte, že být v pohodě každý den je opravdu možné.
 • Otázky k zamyšlení vás navedou na správnou cestu z nepohody do pohody.

Najděte svou cestu z nepohody do pohody

K čemu mi bude inspirativní průvodce pohody?

 • Budeš vědět, jak se víc smát než se vztekat a zlobit. Laskavě tě provedu.
 • Zjistíš, jak si přitáhnout do každého dne více radosti.
 • Objevíš nové možnosti a praktické i bláznivé tipy a nápady. Dostaneš chuť něco z toho vyzkoušet.
 • Uvěříš, že je možné si spokojenost a humor udržet navzdory životním obtížím.
 • Otázky k zamyšlení Tě laskavě vedou k zamyšlení, jak to máš ty.
 • Načerpáš inspiraci.
 •  Pohladí Tě milé ilustrace od mé dcery Amálky.

Představ si, že každý den vykouzlíš úsměv na rtech nebo se dokonce směješ na plné kolo. Každodenní starosti i velké životní trápení tě nezlomí. Umíš je přijmout a prožívat svůj život naplno.

Jukni dovnitř

Každý den přináší mnoho situací, kdy můžeš nápady a tipy z knihy zkoušet a zlepšovat se.

Pohoda není náhoda

Proč jsem napsala knihu,

která přináší životní spokojenost?

 • Protože řada lidí, které potkávám se mračí,
 • protože mám víru a naději v dobro a radost ze života,
 • protože věřím, že Tě moje zásady mohou inspirovat a bavit,
 • pro radost mé mamince a rodině, přátelům i prima klientům.

  Více prozradím s tomto videu plném emocí...  

CENA JE 210 Kč

vč. 10 % DPH + poštovné a balné

Smích, slzy, hravost, zamyšlení ... 

a mnohem více probouzí kniha u čtenářů. Co v ní čeká na vás?

Sedím ve vlaku do Prahy a paní naproti mě nevěří mým výrazům tváře. Smích, zamyšlení, slzy. Jo, i ty mně vyhrkly. Nejlepší dárek k mým narozeninám jsem dostal v podobě útloučké knížky s božím pohledem na svět kolem sebe. Mě to obohatilo a bude obohacovat i dál. Neodkládám, nechávám při sobě jako knížku první a poslední záchrany. Díky moc a ještě moc a moc. 👍🏻👍🏻

Mgr. Bohuslav Horazástupce ředitele ZŠ Planá nad Lužnicí

Hanku znám osobně, ale vůbec jsem netušila, co všechno má za sebou a čím si musela projít. O to více obdivuji její optimismus a věčný úsměv na rtech. Vaše kniha mi otevřela oči a naučila mě opravdu neřešit blbosti a věci, se kterými nemohu nic udělat. Moc děkuji za úžasné čtení a přeji všem lidem, aby se o vaší knize dozvěděli! 🍀

Aneta Vondráčkovádětská zdravotní sestra, propagátorka organické stravy www.organickastrava.cz

Milá Hanko, velice děkuji za čest, které se mi dostalo, a to číst tvoji knížku. Už název knihy je úžasný a zcela vystihující život. Jenom je potřeba si toto životní DPH dopřát a uvědomovat. Při čtení jednotlivých kapitol jsem brečela. (Nedalo se tomu ubránit a vlastně to bylo i očistné.) A vzápětí se nahlas smála. Knížka je velmi milá, ale současně při ní přemýšlím: Jak to mám já? Co je moje desatero pohody? Otázky za jednotlivými kapitolami jsou velmi podnětné a mohou pomoci v uvědomění si spousty věcí ve vlastním životě. Při čtení knížky mě i napadlo, že by se mi s tímto textem dobře pracovalo i ve škole při hodinách etické výchovy. Jsou tam velmi dobře zpracované myšlenky o tom, jak přistupovat k životu, podněty k zamyšlení, jak k němu přistupuji "já" a také, co mohu udělat pro to, abych byl/a šťastný/á. Hanka je mi velmi blízká svými postoji a názory a také úžasnou živelností a láskou k životu. To na ní opravdu miluji a to je i v její knížce.

Jana Derflováředitelka, ZŠ Trnka Dobříš

Hančino desatero mi vyloženě zlepšilo náladu a přivanulo inspiraci do bežného dne. Vtipně a čtivě napsané, slupnete ho jako malinu 🙂 Nabité životními zkušenostmi a nápady, ale i otázkami k zamyšlení. Doporučuji každému, kdo si chce do života přivolat více radosti, hravosti a taky té pohody, jak už název napovídá. Navíc musím zmínit nádherné grafické provedení a ilustrace Hančiny dcerky Amálky, které jsou dokonalou třešničkou na pohodovém dortíku. Tohle DéPéHáčko je prostě geniální KáPéZetka do nepohody 🙂

Lenka Baratouxfotící geoložka a světošlápek www.lenkabaratoux.com

Hanku Juráskovou jsem potkala, když jsem přivedla svého staršího syna na divadelní kroužek, který Hanka vedla. Tak srdečnou, energickou a milou osobu jsem tedy dlouho neviděla. Jak to, že je Hanka tak skvělá? Veselá? V pohodě? Jak by řekla Hanka: "Nic není problém." A to je přesně ono. Když jsem si přečetla její knížku "Desatero pohodářky Hanky", uvědomila jsem si, že je tam odpověď. Protože žije naplno. Opravdově. Bere život jak jde s radostí, štěstím i bolestí a staví se k němu čelem. Rovně. V knížce sdílí osobní zážitky, které Vás nenechají v klidu, buď se smějěte, nebo pláčete, nebo se zastavíte a přemýšlíte. Mezi řádky je ukryté její životní moudro.

Simona Urbanovástavební inženýrka, Praha

Krasny den, Hanka zlata, precitala som si kazde pismeno a vela rozmyslala. Ste vzacny Bozi dar, uz mi je jasne, preco prave vam boli pootvorene dvere do vecnosti. Lebo vy ich sama otvorate uz na zemi vsetkym okolo tym, ze rozdavate nadej, odvahu, pokoj a pokoru. Lebo presne to som vo vasej knihe, vo vasich pribehoch zo zivota nasla. Verim, ze vyjde este jedna, kde ich bude viac, lebo sa v nich nachadza presne to ludske, v com sa kazdy z nas najde a zaroven to "hankovske" co cloveka nuti rozmyslat a hladat vo vsetkom to lepsie a pozitivnejsie. Dakujem, ze mi vas zivot nasiel.

Mgr. Katarína Alberty Ondrejková, PhD.redaktorka časopisu LENNA

Chceš žít spokojeněji?

Získej inspiraci a chuť s tím začít hned.

Věřím, že moje knížka Ti může být milým průvodcem.

Pomůže Ti začít si hrát s myšlenkou být spokojenější každý den. 🙂

Já vím, že to většinou jde.

Kniha "Životní Desatero pohodářky Hanky" stojí 

210 Kč vč. 10 % DPH + poštovné a balné

Pokud Tě zajímá jak žít spokojeněji, objednej si knihu

PRÁVĚ TEĎ a získej inspiraci a chuť s tím začít hned.