V sobě máš báječnou vnitřní sílu, možná o ní jen nevíš.

KOUČINK

♥ mé otázky vyvolají jiskření Tvých myšlenek, hledání a nacházení řešení

S čím Ti koučování pomůže?

♥ Uvědomíš si, kde jsi teď, co přesně chceš jinak a proč.

♥ Určíš si čas, do kdy změny docílíš.

♥ Vymyslíš si k tomu vlastní cesty a ty Tě většinou baví i šlapat.

♥ Vytrváš až do úspěšného konce, dojdeš si ke svému cíli.

K čemu mě vlastně potřebuješ?

Kladu Ti otázky, které Tě nutí přemýšlet. Já se umím ptát a Ty máš v sobě ukrytá ta nejlepší řešení. Jen se sama sebe tak šikovně neptáš. Dokáži Tě udržet v procesu přemýšlení. A v tom je celé kouzlo!

Máš mou plnou podporu, přátelské a pevné vedení. Nenechám tě padnout a už teď vím, že vše zvládneš.

Objevíš svůj báječný vnitřní potenciál, koukneš se na svou situaci z vícero úhlů a zvýšíš důvěru v sebe 🙂

 

 

 

Kde

v mé poradně nebo na jiném předem domluveném místě

Kolik času

60 - 90 minut

Cena

1.500 Kč

 ♥ SLOVA KLIENTŮ ♥ 

Tímto bych chtěla moc poděkovat své kaučce Hance za pomoc, že jsem v sobě našla cestu po které vím, že mám jít a která mě bude naplňovat i těšit. Za to, že mám v sobě schopnosti a pevnou vůli a dokáži jít za svým cílem - najít si práci, která pro mě bude smysluplná a budu také pro někoho užitečná. Děkuji za všechno, co pro mě Hanka dělala, jak se mnou pracovala abych docílila toho, co opravdu ve mě je. Jakou cestou jít, abych svůj sen a cíl mohla uskutečnit. O svých schopnostech jsem již věděla, jen jsem potřebovala popostrčit a za to ji opravdu patří velké děkuji.

Bohumila LupínkováDěčín

Poprvé v životě jsem se setkala s koučováním. Dalo mi to trochu jiný pohled na mé možnosti a s Hankou se mi pracovalo výborně.Třeba jedna konkrétní věc, která mi díky koučování pomohla, je zvládnutí osamostatnění mého syna. Já jsem díky tomu víc v klidu a můžu jít do práce. Koučování a práce s Hankou byla přínosná, zajímavá i zábavná. Děkuji 🙂 Jana

Jana F.Most, žena v domácnosti

V oblasti osobního rozvoje na sobě pracuji již delší dobu a věděla jsem, že správné vedení by mi mohlo k tomu pomoci ještě víc. Proto pro mne setkání s Hankou J. bylo zásadní a v mém osobním a pracovním rozvoji mi opravdu pomohlo. Koučink znám a vím, jak může fungovat. A s Hankou, to opravdu funguje!

Bc. Edita OndarzaOstrava

Myslel jsem, že mi Hanka poradí jak dál. I když mi Hanka vlastně vůbec neradila, najednou jsem začal přemýšlet o věcech a lidech jinak. A dějou se věci :­)

Petr StojkaHranice

Paní Hanka patří k lidem, pro které je koučovací styl přirozeností. Významně jej obohacuje svou energií a citlivostí. Díky jejímu přístupu jsem si uvědomila jaká jsem, co mě posiluje a brzdí a co je pro mě vlastně v životě důležité. Míň se bojím a víc se raduju.

Iva P.Praha

Má osobní zkušenost s koučinkem je výborná! Měl jsem to štěstí, že jsem se potkal s člověkem, zralým po osobní i odborné stránce – s Hankou. Sám mám letitou zkušenost z pomáhajících profesí i nejednoho školení, proto velmi ocením kvalitu a profesionalitu spolupracujícího partnera. A tím mi Hanka rozhodně je. Díky jejímu vedení jsme se byli schopni efektivně přenést přes rozmanitá témata (osobní i pracovní vztahy, vlastní sebepojetí, motivace k čemukoliv, vnímání souvislostí) velmi elegantně. Jsem za tuto spolupráci velmi rád, mám z ní radost, pomáhá mi. A já Ti za ni, Hani, děkuji!

Mgr. Libor MenšíkOstrava