V sobě máš báječnou vnitřní sílu, možná o ní jen nevíš.

KONZULTACE

vyslechnu Tě a probereme možnosti řešení

S čím Ti konzultace pomůže?

♥ Promluvíme si o Tvých trápeních.

♥ Pojmenuješ konkrétně, co přesně teď je jinak než chceš.

Uvědomíš si jiné možné souvislosti a možnosti co s tím.

♥ Dostaneš nabídku, jak na to, aby ses cítila lépe. Vyzkoušíš, co Ti sedí.

 

K čemu jsem Ti vlastně dobrá ?

Neměním přímo skutečnosti. Kladu Ti otázky, které Ti dokáží změnit úhel pohledu na věc. Nabídnu Ti, ukáži a naučím Tě jednoduché triky a techniky, které Ti pomohou cítit se lépe. Půjdeš na věc jinak.

Máš k dispozici mé bohaté zkušenosti a odborné znalosti, mou plnou podporu, přátelské a pevné vedení. Záleží na Tobě s jakým očekáváním přicházíš.

♥ Co chceš, aby bylo výsledkem konzultace?

♥ Co jsi ochotna pro to dělat?

Na začátku si vyjasníme, co Ty očekáváš ode mě, co Ti mohu nabídnout a co chci já od Tebe.

KDE

v mé poradně nebo na jiném předem domluveném místě

Kolik času

60 - 90 minut

cena

1.500 Kč

SLOVA MÝCH KLIENTŮ

Po konzultaci s paní Hankou jsem si odnesla zajímavou metodu na uklidnění, kterou mi poradila a moc mi pomáhá - výborná věc :-))) Ráda k ní chodívám, pomohla mi i s problémem často otékajících nohou.

Jiřina F.Praha

Znám Hanku již delší čas. Přivedla nás k sobě její dcera Amálka. Od té doby spolupracujeme. Byla jsem na její masáži a byla jsem se také dívat Jak pracuje s člověkem. Znám spoustu technik, ale jeji přístup je velmi jemný. Šla po kousku do hloubky problému. Líbí se mi, že s člověkem pracuje na několik sezení. Ráda k ní chodím, je velmi srdečná, otevřená a přátelská a hlavně je věrná své práci a lidem, kterým pomáhá. S klidným srdcem mohu její práci doporučit

Mgr.Gantulga Ganjuurpropagátorka techniky jogového dechu v ČR, moudrá žena,šamanka původem z Mongolska

Když jsem se dostal k Hance, byl jsem úplně ztuhlý a pohlcený úzkostí. Zavíral jsem se doma v tichu a tmě, nedokázal jsem se ani hýbat. Bylo mi psychicky špatně, nevěděl jsem co se děje a nedokázal jsem nic dělat. Naštěstí mě kamarádka vytáhla a odvezla k Hance. Hned během prvního sezení se mi otevřela a uvolnila potlačovaná traumata spojená s dětstvím. Hodně se mi ulevilo. V obdobném duchu to pokračovalo i na dalších setkáních. Díky pevnému a současně srdečnému vedení Hanky jsem se zase dokázal vrátit do běžného života, cítím se uvolněný, radostný a plný síly.

František B.Praha