V sobě máš báječnou vnitřní sílu, možná o ní jen nevíš.

KONZULTACE

vyslechnu Tě a probereme možnosti řešení

S čím Ti konzultace pomůže?

♥ Promluvíme si o Tvých trápeních.

♥ Pojmenuješ konkrétně, co přesně teď je jinak než chceš.

Uvědomíš si jiné možné souvislosti a možnosti co s tím.

♥ Dostaneš nabídku, jak na to, aby ses cítila lépe. Vyzkoušíš, co Ti sedí.

 

K čemu jsem Ti vlastně dobrá ?

Neměním přímo skutečnosti. Kladu Ti otázky, které Ti dokáží změnit úhel pohledu na věc. Nabídnu Ti, ukáži a naučím Tě jednoduché triky a techniky, které Ti pomohou cítit se lépe. Půjdeš na věc jinak.

Máš k dispozici mé bohaté zkušenosti a odborné znalosti, mou plnou podporu, přátelské a pevné vedení. Záleží na Tobě s jakým očekáváním přicházíš.

♥ Co chceš, aby bylo výsledkem konzultace?

♥ Co jsi ochotna pro to dělat?

Na začátku si vyjasníme, co Ty očekáváš ode mě, co Ti mohu nabídnout a co chci já od Tebe.

KDE

v mé poradně nebo na jiném předem domluveném místě

Kolik času

60 - 90 minut

cena

1.500 Kč

SLOVA MÝCH KLIENTŮ

Po konzultaci s paní Hankou jsem si odnesla zajímavou metodu na uklidnění, kterou mi poradila a moc mi pomáhá - výborná věc :-))) Ráda k ní chodívám, pomohla mi i s problémem často otékajících nohou.

Jiřina F.Praha

Znám Hanku již delší čas. Přivedla nás k sobě její dcera Amálka. Od té doby spolupracujeme. Byla jsem na její masáži a byla jsem se také dívat Jak pracuje s člověkem. Znám spoustu technik, ale jeji přístup je velmi jemný. Šla po kousku do hloubky problému. Líbí se mi, že s člověkem pracuje na několik sezení. Ráda k ní chodím, je velmi srdečná, otevřená a přátelská a hlavně je věrná své práci a lidem, kterým pomáhá. S klidným srdcem mohu její práci doporučit

Mgr.Gantulga Ganjuurpropagátorka techniky jogového dechu v ČR, moudrá žena,šamanka původem z Mongolska

Když jsem se dostal k Hance, byl jsem úplně ztuhlý a pohlcený úzkostí. Zavíral jsem se doma v tichu a tmě, nedokázal jsem se ani hýbat. Bylo mi psychicky špatně, nevěděl jsem co se děje a nedokázal jsem nic dělat. Naštěstí mě kamarádka vytáhla a odvezla k Hance. Hned během prvního sezení se mi otevřela a uvolnila potlačovaná traumata spojená s dětstvím. Hodně se mi ulevilo. V obdobném duchu to pokračovalo i na dalších setkáních. Díky pevnému a současně srdečnému vedení Hanky jsem se zase dokázal vrátit do běžného života, cítím se uvolněný, radostný a plný síly.

František B.Praha

Pravidelná sezení s Hankou mi nastartovaly změny v životě, které jsem sice dlouho chtěla, ale sama jsem na ně nesebrala odvahu. Pomohlo mi začít, krok za krokem. Zbavila jsem se strachu. Poznala jsem lépe sama sebe, dalo by se říci, že díky srdečnému a pohodovému vedení Hanky jsem se opět po letech našla, začala si věřit a přestala jsem se bát žít svůj život podle sebe.

KatkaDěčín

Je výborné mít možnost promluvit s někým, kdo je nestranný a umí naslouchat. Objevuji v sobě nové způsoby jak zpracovat co se mě dotýká. Líbí se mi přátelský přístup, vyrovnanost, nadhled a stálý úsměv na tváři.

Andrea V.Praha

Sezení s Hankou mi moc pomáhají vyrovnat se sama se sebou. Díky Hance se postupně učím mít ráda sama sebe, vnímat potřeby svého těla a věřit si. Na naše setkání se vždycky moc těším. Hančin optimismus a radost ze života mi dodávají sílu v boji s mými bolestmi, které mě v životě potkaly a potkávají. Je úžasné mít někoho, komu se můžete svěřit se vším co vás trápí a on vás vždy pochopí, podpoří a pomůže vám. Sezení s Hankou ze srdce doporučuji.

Michaela N.Praha