Online kurz pro pohodu na těle i na duši Ti nabízí maličkosti, které můžeš udělat každý den.

Využij báječných možností své hlavy i svého těla. V průběhu 6 týdenního kurzu Tě hravě provedu 84 kartami, na kterých jsou jednoduchá, praktická cvičení, díky kterým se budeš každý den cítit lépe.

Využij a zapoj svou hlavu i své tělo pro chvilky každodenní pohody.

Nejbližší termín 31.1. - 13.3.2022

Days
Hours
Minutes
Seconds

Co Ti 42 denní kurz s kartami přinese?

PROTAŽENÍ TĚLA A LEPŠÍ NÁLADU

jedna karta → jeden cvik → 2 minuty → uvolnění → naladění → na konci kurzu DOBRÉ NÁVYKY

Já a sada karet osobní pohody Ti hravým způsobem připomeneme, že máš tělo, které je potřeba protáhnout a mysl, která si zaslouží osvěžit. Jsou to prostě karty pro dobrou náladu a dobrý pocit v těle.

A to Ti ukáži na sobě v instruktážních videích. Hravě, jednoduše a jasně. Objevíš se mnou tohle báječné propojení naší hlavy a našeho těla. Ke každé kartě tak budeš mít krátké návodné video, ke kterému se můžeš vrátit a opakovaně si jej pustit.

Zamíchám, vytáhnu kartu a na pár minut se společně zvedneme od počítače či ze židle a dopřejeme tělu malé protažení, mysli malé zastavení. A navíc Ti rovnou řeknu, v čem je právě ten který cvik skvělý, na co si je třeba dát pozor, s čím Ti pomůže a k čemu Ti je dobrý. Nemám kouzelnou hůlku, za to mám 30 let praxe v péči o tělo a psychiku.

Den po dni si malými krůčky prošlapeš cestu k větší pohodě v těle i v hlavě.

 
 
 
 
 
 

42 karet pro tělo

jednoduchá cvičení na protažení těla

←    BALÍČEK 84 karet     →

ke každé kartě 5 minutové video

42 karet pro hlavu

drobné úkoly na osvěžení mysli

Navíc společně podpoříme dobrou věc

Zakoupením přispěješ na charitativní projekt Zvonkohlásky, který je pro děti v onkologické léčbě.

Z každého zakoupeného kurzu poputuje 120 Kč na Zvonkohlásky.

Cena

on-line kurz s kartami 4.200,- Kč

42 dní podpory

procházíme 2 karty denně
celkem 6 týdnů podpory

Platba

bankovním převodem

Pojď to zkusit se mnou.

Zasloužená odměna na sebe nenechá dlouho čekat.

Hravé úkoly z karet se Ti dostanou pod kůži i díky obrovskému přívalu mojí energie a nadšení. A věř, že propadneš jejich kouzlu a budeš se těšit na další pinknutí do pohody.

Výhodou je, že malá cvičení můžeš provádět téměř vždy a všude. Nepotřebuješ k tomu ani permanentku do fitka, ani čas. Když už víš, co Ti pomůže, cvičíš si totiž jen tak mimochodem a zlepšuješ si svůj den.

A to je velká výhoda kurzu. Nebudeš na to sama, povedu Tě celých 6 týdnů každý den. Společně najedeme na pohodovější vnímání dne. Zvykneš si, že je prima zažívat více spokojenosti. Bude Ti lépe na těle i na duši. Zdravým způsobem si tak posiluješ vlastní imunitu. A to v dnešní době není vůbec málo!

Kdo Tě kurzem provede

Příběh o Hance a kurzu

Jsem nadšenec pro lidské tělo i mysl a životem prověřená pohodářka.

Ve své práci propojuji zdravý selský rozum, vzdělání a letitou odbornou zkušenost. Ráda vymýšlím praktické, jednoduché postupy a fígle, které vždy nejdřív prověřuji sama. Když mi fungují a přijmu je za své, snažím se pro ně nadchnout ostatní.

A to je i nápad s kartami a vytvořením online kurzu pro každodenní „dvouminutkovou psychohygienu“ s mou podporou. Inspirovaly mě vaše ohlasy na moje krátká videa ve skupině NAKOPNUTÍ DO POHODY. Že vás to bavilo, motivovalo si se mnou zacvičit, zvedlo vám to i náladu a rozsvítilo den. A taková práce mě baví, motivuje a dává smysl.

Po absolvování kurzu si pravidelné protažení těla a svěží mysl dopřeješ každý den, aniž bys na to musela extra myslet. Prostě to budeš mít zažité. Videa Ti zůstanou zpřístupněna ještě další 2 měsíce.

A když si i potom vzpomeneš, že Tě to víc baví se mnou, můžeš se přidat do Klubu Pohodářů, videa Ti zůstanou otevřená po celý rok. A jedeme v tom spolu dál.

Proč vstoupit do kurzu

Chci kurz, protože...

Co říkají Ti, kteří již kurzem prošli...

Gabriela mi svou referenci namluvila 🙂

Bonus pro nejrychlejší...

První zájemci o zakoupení kurzu i s kartami se mohou těšit i na malý dárek – s láskou ušitý plátěný pytlík, do kterého Ti karty šoupnu.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Pokud potřebuješ  pomoci s objednávkou, nebo se mě chceš ještě na něco zeptat, neváhej a klidně mi napiš na mail juraskova@vhlave.cz

Ráda Ti odpovím 🙂

Hanka