Mám radost, že se spolu uvidíme a po dobu 42 dnů Tě můžu provázet. Probouzet v Tobě nadšení pro vlastní tělo a nadchnout Tě pro každodenní praktikování jednoduchých cvičení a úkolů. Těší mě Tvůj zájem a vážím si Tvé důvěry. Věřím, že Tě nezklamu a už teď se těším, jak si spolu každý den užijeme.

E-mail s platebními podklady uvedenými v PDF Objednávce už Ti Hubert nese ve své pošťácké brašně a šoupne jej přímo do Tvé mailové schránky. Mail poznáš podle mé adresy: juraskova@vhlave.cz

Prosím o uhrazení uvedené částky bankovním převodem. Po spárování platby Ti obratem přijde faktura sloužící jako daňový doklad.

Kurz PINKnutí do pohody začínáme v pondělí 22.2.2021 ráno. Tak máš ještě čas a můžeš to pustit z hlavy. Nejpozději v neděli vyhlížej však Huberta a očekávej ode mě mail s přístupovými údaji do členské sekce  našeho kurzu a podrobnými pokyny, co se bude dít dál a co máš dělat.

Pokud Ti mail do schránky nedorazí do pondělí, dej mi o tom prosím vědět. Já provětrám holubník! Napiš mi o tom na mail juraskova@vhlave.cz nebo pošli sms na tel.č. +420 776 777 951 a já zjistím, kde se toulá a pošlu Ti jej.